Індивідуальна консультація психолога

Індивідуальна консультація психолога

 

200 грн.

Ваша дитина – це наш спільний скарб. Якщо Ви бажаєте не пропустити важливі моменти в розвитку дитини та бути спокійними за неї. Ви можете поспілкуватися з нашим дмпломованим дитячим психологом, як на сіменій консультації так і скористатися індивідуальним заняттям для Вашого маленького генія.

 

В яких моментах варто звернутися за допомогою до дитячого психолога?

 

  • Страхи. В певний час в житті у дитини виникають стархи. Для батьків дуже важливо розуміти стан дитини та природу страхів. Саме дитячий психолог зможе делікатно та професійно вирішити цю проблему, не зашкодивши та повернувши спокій Вам та малюку.
  • Агресивність.Мабуть, усі батьки зіштовхувалисяз цією проблемою.Малюк сердиться на батьків, ображає іншу дитину, показово ламає іграшки, огризається… Причин такої поведінки багато.Важливо щоб вона не перетворилася на сталу та не увійшла до рис характеру дитини, не засіла в глибині та не заважала формуванню здорових стосунків з навколишнім світом. Допомоти в цьому випадку може тільки психолог.
  • Конфлікти щодо дисципліни.Навіть при найбільш гармонійних стосунках між батьками та дітьми, виникають моменти, коли дитина не слухається, і це нормально, бо це є свідченням становлення особистості майбутньої дорослої людини. Але якщо Ви відчуваєте, що Вам дедалі складніше знаходити спільну мову з дитиною, втрачаєте контроль над собою і не розумієте, що відбувається, то краще порадитися зі спеціалістом, який зможе об’єктивно оцінити ситуацію та підказати варіанти виходу з неї.

 

Найчастіші проблеми

  • Сором’язливість. Самосприйняття надто сором’язливих дітей є часто негативним: зазвичай, сильно підкріплюється недовірою до зовнішнього світу. Такі діти уникають контактів з однолітками, дуже чутливі до критики, не виявляють ініціативи, не вміють переконувати та не захищають себе. Формування цих рис здебільшого залежить від батьківського виховання та забезпечення надійної підтримки в ранньому дитинстві.
  • Надмірна активність. Вона стає причиною багатьох проблем в розвитку дитини та винекненні складних стосунків з оточуючими. Що робити в такому разі, як спілкуватися з дитиною, враховуючи таку особливість, може підказати наш психолог.
  • Особливі ситуації. Психіка дитини дуже ніжна та вразлива. В житті часом бувають такі ситуації, з якими важко дати раду навіть дорослим. До них належать смерть одного з членів сім’ї, розлучення батьків, поява нового члена родини, прихід до дитячого садочку або в новий колектив. В таких випадках варто звернутися до психолога, навіть якщо Вам здається , що подія не сильно вплинула на дитину. Справа в тому, що ззовні це може ніяк не проявлятися, але заглибитися всередину і з’явитися тоді, коли ви цього не очікуєте. Психолог з’ясує, наскільки сильно дитина переймається, чи глибоко зачіпила її ситуація, що склалася, допоможе повернути гармонію та пережити її.

 

Звернувшись до психолога, ви можете поспілкуватися з ним особисто або прийти одразу з дитиною. Дуже важливо встановити ланцюжок дитина- психолог- батьки, щоб сприяти роботі один одного та органічно впливати на дитину.

Вам також сподобається...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *