Харчування

Смачненьке

Здоров’я дитини – понад усе!

 

Сьогодні все є індивідуальним, і підхід до харчування дитини – це не вийняток. Ми дбаємо про здоров’я та захист своїх діток. Але як бути, якщо Вашій дитині необхідна особлива дієта (безглютенова, безлактозна, для певного типу алергії або вегетаріанська)?

Уся їжа готуєтся щодня в садочку, тому ви можете бути впевнені, що ваша дитина буде харчуватися добре та смачно. 

Також є можливість обрати безглютенове, безлактозне або вегетаріанське харчування і наші кухарі з задоволенням приготують все спеціально для вашої дитини. 

Діти у віці від двох до п’яти років вже досить дорослі, щоб їх харчування включало якомога більше всіляких продуктів харчування, але все ж воно має відрізнятися від харчування дорослої людини. Слід дотримуватися певних правил харчування дітей цього віку, так як печінка, підшлункова залоза і травний тракт у них ще продовжують формуватися. Дотримання правил способу приготування їжі. Способи приготування їжі для дітей від двох до п’яти років не повинні включати в себе жарку продуктів.

Перш за все необхідно дотримуватися таких способів приготування, як варіння і приготування на пару, також можна готує способом гасіння і запікання в духовій шафі. Жирні страви не повинні входити в раціон харчування дітей цього віку. Харчування необхідно збалансувати за калорійністю, проте дотримуватися різноманітність, щоб в щоденному раціоні були як продукти рослинного, так і тваринного походження.

Режим харчування. Правила харчування дітей від двох до п’яти років включають в себе обов’язкове дотримання режиму харчування (Смачненьке буває корисним). Дитину необхідно годувати не менше 4-5 разів на день в один і той же час. Дієтологи дотримуються думки, що при недотриманні режиму організм дитини зазнає надмірне напруження, яке загрожує збоями в діяльності шлунково-кишкового тракту.

У нашому садочку “Перлинка” Ви можете бути спокійними за безпеку та самопочуття вашого малюка. Для нас це головне, тому Ви можете обрати індивідуальних тип харчування, що підходитиме дитині. Усі дбайливі батьки довіряють нам, тому що ми завжди ставимося уважно до дитини та її органічних потреб.