Хто ми?

Хто ми?

Директор дитсадка "Перлинка" - Шульга Людмила Олегівна

 

У районі метро Позняки та Осокорки, вул. Здолбунівська 9, знаходиться ідеальне місце для дітей – унікальний дитячий садочок “Перлинка”. Ми створили те, що Ви давно шукаєте:

  • Унікальний дитячий садочок “Перлинка” – це дитяче я у світі можливостей.

Завдяки нашому авторському підходу до вибору занять та видів творчості у садочку, дитина буде знаходитися в комфорті. Ми не нав’язуємо і не створюємо особистість. Ми допомагаємо виявити пріорітетні здібності дитини та формуємо об’єктивний погляд на світ без стереотипу “так треба, бо так треба”.

 

  • Унікальний дитячий садочок “Перлинка” – Ви можете бути спокійними за здоров’я своєї дитини. Здоров’я дитини – понад усе. Ми дбаємо про здоров’я дитини і підходимо до харчуваня кожної дитини індивідуально. Якщо Ви шукаєте дитячий садочок, де про вашу дитину будуть піклуватися так само уважно, як і вдома, то Ви його вже знайшли. “Перлинка” пропонує декілька типів харчування : безглютенове, безлактозне, для певного типу алергії та вегетаріанське. Ми завжди почуємо та виконаємо будь-яке Ваше прохання.

 

  • Унікальний дитячий садочок “Перлинка” – перлина на березі озера. У зоні прогулянок з нашими дітками знаходиться чудове озеро Жандарка, тому наші прогулянки часто перетворюються на подорожі та квести. Саме вони розвивають у дитині бажання пізнавати світ навколо нас. Також кожну дитину чекає приємний сюрприз – сім’я наших найкращих друзів, господарів озера – качок! Запрошуємо Вас та ваших діток до нашого цікавого світу можливостей!

 

“Перлинка” – дитяче Я у світі можливостей!